Oprogramowanie gastro POS

To program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy. Oprogramowanie Gastro POS ułatwia pracę kelnerów i szkolenie nowych pracowników. Sprawdza się zarówno w pojedynczym lokalu, jak i sieci gastronomicznej.

EKRAN LOGOWANIA

Logowanie pinem, kartą lub odciskiem palca

Sprawne przełączanie między kontami

EKRAN STARTOWY

Dostosowanie ekranu do potrzeb lokalu

Intuicyjny interfejs

TWORZENIE WŁASNYCH KOMPOZYCJI

Łatwa modyfikacja potraw

Tworzenie komentarzy do potraw

OPERACJE NA RACHUNKU

Definiowanie dowolnych rabatów

Korekta przed i po zamówieniu

Możliwość zastosowania różnych poziomów cenowych

PROMOCJE

Obsługa promocji z różnymi zależnościami

LIMITY SPRZEDAŻY

Możliwość definiowania ilości danego artykułu jaką można sprzedać

Współpraca systemu Gastro POS z innymi programami rodziny Gastro usprawni pracę każdego lokalu. Od teraz zarządzaj magazynami (Gastro SZEF), twórz analizy realnych zysków lokalu (Gastro Finanse), korzystaj z nowoczesnego narzędzia internetowego pozwalającego dokonywać zamówień przez Internet, obsługiwać call center a nawet prowadzić controlling sieci lokali (mojeGASTRO). Możliwości oferowane przez oprogramowanie Gastro poprawią jakość usług, a efektywne zarządzanie zwiększy zyski lokalu.

Dostarczane przez naszą firmę rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o obsłudze na ekranach dotykowych i terminalach płatniczych. To uniwersalne oprogramowanie POS dla gastronomii, które z powodzeniem może być używane zamiast standardowej kasy fiskalnej. Wśród jego najważniejszych funkcji należy wymienić m.in. opcję tworzenia graficznego menu lokalu, możliwość sprzedaży produktów na otwartym rachunku, bukowanie stolików z wyprzedzeniem czy generowanie faktur VAT oraz rachunków fiskalnych i niefiskalnych.

Intuicyjne i funkcjonalne oprogramowanie POS dla gastronomii

Dzięki łatwej, przyjaznej obsłudze oferowane oprogramowanie POS dla gastronomii może być używane nawet przez początkujących pracowników, którzy dopiero wdrażają się do zespołu. Równie ważną kwestią jest dowolna kategoryzacja pozycji w menu, co znacząco przyspiesza składanie i realizację zamówień. Zamiast męczyć się z zapamiętywaniem kodów poszczególnych dań czy napojów wystarczy wybrać je z listy opatrzonej grafikami.

W podstawowej cenie udostępniamy nasze rozwiązania przeznaczone dla gastronomii na jedno stanowisko pracy – gdy powiększa się ich liczbę, wzrasta również stawka. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy!