Kasy fiskalne online Białystok

Nasz serwis kas fiskalnych online w Białymstoku poleca sprawdzone przewodowe i bezprzewodowe rozwiązania do rozliczania transakcji (płatności bezgotówkowych). Trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez odpowiednich narzędzi. Zarządzanie biznesem jest łatwiejsze dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, który sprawdzi się podczas pracy w branży gastronomicznej, hotelarskiej, sprzedażowej i przy wszelkiego rodzaju usługach.

Kasy fiskalne Elzab

Kasa fiskalna Online ELZAB k10

Kasa fiskalna Online ELZAB k10

Wygodne i niezawodne – mobilne urządzenie z dotykową klawiaturą kontekstową. Dzięki intuicyjnej obsłudze doskonale sprawdza się w sklepach stacjonarnych oraz na stanowiskach sezonowych. Posiada funkcjonalny tryb do obsługi usług czasowych.

Nasza cena netto: 1649,- (2028,27 brutto)

Kasa ELZAB K1 Slim ONLINE BT/WIFI

To bardzo poręczny model kieszonkowej kasy fiskalnej. Urządzenie z 5-calowym wyświetlaczem to najmniejszy tego rodzaju produkt na rynku. Wydajna bateria umożliwia długą pracę na stanowiskach terenowych.

Nasza cena netto: 1649,- (2028,27 brutto)

Kasa fiskalna ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową BT/ WiFi

Kasa ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową BT/ WiFi

Polecany przez nasz serwis niezawodny produkt wyposażony w pyłoszczelną klawiaturę odporną na zachlapania. Umożliwia generowanie dużej liczby znaków na paragonach, aby tworzyć przejrzyste opisy transakcji.

Ceny kas w wersji BT/WiFi:
Nasza cena netto: 1459,- (1794,57 brutto)

Wersja z klawiaturą modułową:
Nasza cena netto: 1599,- (1966,77 brutto)

Kasa fiskalna ELZAB Jota ONLINE BT/WiFi MP

Kasa ELZAB Jota ONLINE BT/WiFi MP

Zaawansowane rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym sklepie. Kasa fiskalna ułatwia sprzedaż, umożliwia zarządzanie pracą kasjerów oraz pozwala na tworzenie promocji. Współpracuje z innymi urządzeniami.

ELZAB Jota ONLINE BT/WiFi MP 20 000 PLU
cena producenta netto – 1990,-
nasza cena netto – 1950,- (2 398,50 brutto)

ELZAB Jota ONLINE 20 000 PLU
cena producenta netto – 1890,-
nasza cena netto – 1849,- (2274,27 brutto)

Serwis kas fiskalnych POSNET

System Posnet VERO – kompaktowy POS

Kasa fiskalna Posnet VERO (kompaktowy)

Vero to nowoczesny, kompletny i kompaktowy POS w atrakcyjnej cenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Urządzenie intuicyjne w obsłudze i gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Kasa fiskalna POSNET ERGO ONLINE

Kasa POSNET ERGO ONLINE

Intuicyjna obsługa, niezawodne działanie oraz stabilne bezprzewodowe połączenie z CRK. Ten model kasy fiskalnej cieszy się ogromną popularnością. Zaprogramuj dowolną walutę i korzystaj bez ograniczeń.

Kasa POSNET MOBILE ONLINE

Kasa POSNET MOBILE ONLINE

Niezwykle poręczne i praktyczne urządzenie. Zyskaj możliwość rozliczania transakcji na sezonowych stoiskach czy parkingach. Obsługuj klientów, gdzie chcesz, za sprawą sprzętu dostarczonego przez nasz sklep.

Kasa fiskalna Online POSNET BINGO Max

Kasa POSNET BINGO Max ONLINE

Niezawodna funkcjonalność w nowoczesnej odsłonie. Prezentowana kasa fiskalna to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, których właściciele z pewnością docenią możliwości dodatkowych modułów komunikacji.

Kasa fiskalna Online FAWAG Lite

Kasa FAWAG Lite ONLINE

Solidna budowa oraz niezastąpiona wygoda – tym odznacza się FAWAG Lite. Bez trudu połączysz urządzenie z szufladą kasjerską, skanerem kodów, terminalem czy wagą. Posiada złącza Ethernet do sprawnej komunikacji z CRK.

Kasa POSNET REVO ONLINE

Kasa POSNET REVO ONLINE

Nowoczesny sprzęt pozwoli zadbać o komfort pracy oraz estetykę stanowiska. Ta kasa fiskalna może być połączona z wagą. Graficzny wyświetlacz ułatwia wykonywanie zadań oraz zwiększa funkcjonalność urządzenia.

Kasa POSNET Neo ONLINE

Kasa POSNET Neo ONLINE

Jeden z najbardziej zaawansowanych modeli w ofercie naszego serwisu. Doskonale sprawdza się nawet w dużych przedsiębiorstwach. Gwarantuje dostęp do licznych funkcji, odporność na zużycie oraz niezastąpiony komfort pracy.

Kasy ACLAS-POLSKA

Kasa ACLAS KOS_ON Online

Kasa ACLAS KOS_ON Online

Ogromne możliwości zamknięte w niewielkim urządzeniu fiskalnym. Model z tej serii łączy się z siecią w ramach LAN lub WiFi oraz posiada wydajny akumulator, dzięki czemu świetnie sprawdza się podczas sprzedaży mobilnej. Jest idealny na targi, parkingi i stanowiska sezonowe.

Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, duży wyświetlacz operatora i klawiatura – szczególnie predestynują kasę do na stoiska targowe i wyspowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych – sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych, gdy nie można komunikować się po sieci LAN lub WIFI.

Kasy fiskalne Białystok – oferta

Firma PanOdKas.pl to więcej niż serwis kas fiskalnych w Białymstoku. Obsługujemy terminale płatnicze, wspieramy nowoczesne rozwiązania IT i pomagamy kontrahentom rozwijać firmy. Dbamy o to, by jakość realizowanych przez nas zadań spełniała wymagania odbiorców i pomagała im stawiać czoła trudnościom, jakie mogą napotkać w swojej działalności.

Kasy fiskalne 0nline – Białystok – co warto o nich wiedzieć?

Sprzedaż, instalacja oraz serwis kas fiskalnych online w Białymstoku to jeden z głównych obszarów naszej działalności. To narzędzie fiskalne komunikuje się bezpośrednio z Centralnym Repozytorium Kas. Kasy online wyposażone są w specjalny moduł komunikacyjny, który umożliwia przesyłanie danych za pośrednictwem zabezpieczonego połączenia internetowego.

Po zaakceptowaniu transakcji kasa generuje paragon fiskalny i przekazuje go do klienta w formie papierowej lub elektronicznej. Ponadto przechowuje dane o transakcjach oraz inne istotne informacje, takie jak zmiany cen czy anulacje. Wprowadzenie tego rozwiązania technicznego jest reakcją na rosnące wymagania systemów kontroli podatkowej. Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru dopasowanego do potrzeb firmy urządzenia, a także kompleksową pomoc w instalacji i wdrożeniu kasy fiskalnej online w Białymstoku.

Kasy fiskalne, kasy fiskalne online, drukarki fiskalne Białystok – skorzystaj z naszej pomocy

Nasze doświadczenie w obszarze technologii płatniczych oraz szeroko pojmowanej branży IT, pozwala nam zapewnić kompleksowe i rzetelne wsparcie. Dbamy o to, aby każda kasa fiskalna, czy drukarka, którą oferujemy, spełniała najwyższe standardy bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności.

Poza sprzedażą urządzeń fiskalnych, oferujemy także sprawny i w pełni profesjonalny serwis drukarek i kas fiskalnych. Białystok to miasto, w którym wykonaliśmy już setki zleceń serwisowych. Posiadamy specjalistyczną wiedzę o specyfice funkcjonowania tego typu sprzętu, dzięki czemu możemy zapewnić klientom bezpieczeństwo danych, terminowość realizacji usługi serwisowania, a także kompleksowe doradztwo w kwestii poprawnego użytkowania narzędzi fiskalnych.

PHU Uniwers – Andrzej Sołtan
ul. Raginisa 26,
15-161 Białystok

Panodkas.pl – Kasy Fiskalne Białystok
Drukarki fiskalne